Lístky na koncert Olympicu vo Vrábľoch už v predaji!

0
314
views

Predpredaj lístkov na koncert jednej z najväčších legiend rockovej histórie skupiny Olympic, ktorá 6. októbra 2017 odohrá vo Vrábľoch svoj koncert sa práve spustil! 

Mládežnícky parlament Vráble si na 14. ročník Hodového koncertu pripravil naozaj lahôdku pre všetky vekové kategórie. Okrem hudobnej legendy Olympic prichádza koncert aj so zmenou miesta konania. Z Čerešňového námestia sa koncert presúva na Staré ihrisko. Bude to naozaj veľký koncert na ktorom organizátori očakávajú niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí by sa na námestie jednoducho nezmestili. Staré ihrisko tak bude pre tento koncert výbornou alternatívou.

Hodový koncert začína o 18:00 hod. s tým, že pred hlavným programom kapelou Olympic vystúpi ešte niekoľko predkapiel, ktoré si predstavíme už čoskoro. Vstupné na Hodový koncert 2017 s kapelou Olympic je 15 eur v predpredaji a 20 eur na mieste v deň koncertu.

VSTUPENKY SI MÔŽETE KÚPIŤ TU!

Kapela Olympic vznikla v roku 1963. Od roku 1966 v zložení Janda, Berka, Klein, Pacák a Christina začali na koncertoch hrávať pomedzi prevzaté hity aj vlastné skladby. Debutový album Želva vydali v roku 1968 a tak isto sa zúčastnili aj Bratislavskej Lýry s o skladbou Krásna neznámá. V roku 1970 kapela prinesla niekoľko hitov ako Otázky, Stejček Jonatán, Bon soir mademoiselle Paris a mnohé ďalšie…